SON DAKİKA     

10 May 2011

Yıl 2006 Kaybettiklerimiz

     2006 YILINDA ÖLENLER   
--------------------------------------
     Eşe İBİK   (İbik Mehmet’in Eşi)
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinde ikamet eden Eşe İBİK vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Acılı ailesinin acılarını paylaşır sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Tarihi:05–08–1927
Ölüm Tarihi:03–03–2006
********************

      Yusuf Kekil    (Duran Âlinin Yusuf)
 Çağlayancerit ilçesi Fatih mahallesinde ikamet eden Kır hacılar sülalesinden Duran Ali’nin oğlu Yusuf KEKİL 1970 yıllarında Fransa’ya İşçi olarak gitmişti. Daha sonra emekli olan Yusuf KEKİL Bir müddet sonra rahatsızlandı ve bir müddet hastalığa direnen Yusuf 05–04- 2006 tarihinde vefat etti cenazesi Türkiye’ ye getirilerek Çağlayancerit ilçe mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına tüm tanıyanlarına dost ve akrabalarına sabır baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
    NOT: Çağlayancerit eski belediye başkanı Sayın Hasan KEKİL’İN Abisi idi. Ayrıca Sayın başkanımıza baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Doğum Tarihi:05–04–1940
Ölüm Tarihi: 04–04–2006
*********************

     Mehmet GÖKTAŞ  (GÖZEL)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesi’nde ikamet eden Mehmet GÖKTAŞ Vefat etmiştir. Merhuma Yüce Allahtan rahmet Geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına ayrıca acılı ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Doğum Tarihi:01–01–1926
Ölüm Tarihi:14–06–2006
********************

     Havva DEMİR      (demirci süleymanın eşi)
Çağlayancerit istiklal mahallesinden DEMİRCİLER LAKABI ilebilinen Süleyman DEMİR’İN eşi Hava hatun geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybetmiştir. Merhuma rahmet geride kalanlarına baş sağlığı  diliyoruz.
Doğum Tarihi:20–04–1940
Ölüm Tarihi: 13–11–2006
*********************

     Şerife KÜTÜK
Çağlayancerit ilçesi İstiklal Mahallesinde ikamet eden Merhum Hacı Vakkas KÜTÜK’ÜN eşi şerife hatun vefat etmiştirMerhum'a Allah’tan rahmet kalanlara baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi 10–12–2006
********************

     Teslime DOKUMACI   (garenin eşi)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahallesi'nden merhum abacı kare lakabı ile anılan Mehmet DOKUMACI nın  eşi teslime hatun vefat etmiştir ölen merhuma rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz
Ölüm Tarihi: 12–12–2006
*********************

     İbrahim KARABIYIK   (göymıstık İbrahim)
Çağlayancerit ilçesi'nden Göymıstıklar lakabı ile bilinen İbrahim KARABIYIK vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet geride kalanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 13–12–2006
*********************

     Fatma KISA         (Büyük Cennet Alinin eşi)
Çağlayancerit ilçesi fatih mahalle'sinden Cennetler lakabı ile bilinen Büyük cennet Ali Kısa’nın eşi Fatma Hatun Vefat etmiştir. Merhum'a ALLAH’TAN rahmet ailesine baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi 19–12–2006
********************

     Hacı KEKİL
Çağlayancerit ilçesi Gözel oğlanlar lakabı ile bilinen hacı KEKİL Küçük ören köyünde ikamet ederdi besi teyzenin damadı vefat etmiştir. Dost ve akrabalarına duyurulur merhuma ALLAH’TAN rahmet Geride kalan yakınlarına  baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 19–12–2006
*********************

     Ömer AÇIKGÖZ    (Boyacı)
Çağlayancerit ilçesi istiklal mahallesinden fakılar sülalesinden olan boyacı Ömer Lakabı ile Bilinen  Ömer AÇIKGÖZ Vefat etmiştir merhum’a  ALLAH’TAN rahmet geride kalan yakınlarına akrabalarına tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi 20–12–2006
********************

     Ahmet DİNLER    (Gıro Ahmet)
Çağlayancerit istiklal mahallesinde Gırolar lakabı ile tanınan gıro Ahmet DİNLER hakkın rahmetine kavuşmuştur dost ve akrabalarına duyurulur Merhuma rahmet geride kalan Yakınlarına baş sağlığı sabır diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 23–12–2006
*********************

     Ejder ALTIN
Aslen Çağlayancerit ilçesinden olup Kahramanmaraş’ta ikamet eden Halil ALTIN’IN oğlu Ejder ALTIN vefat etmiştir. Merhum’a Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına dost ve akrabalarına ve tüm tanıyanlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ayrıca acılı ailenin acılarını paylaşır sabırlar dileriz.
Doğum yılı 1978
Ölüm Tarihi: 28–12–2006
*********************

    Emine DÜRTEK   (Tontu Emine)
Çağlayancerit Fatih mahallesinden DÜRTEKLER lakabı ile Tanınan Süleyman DURUR’UN eşi emine hatun hakkın rahmetine kavuşmuştur. Dost ve akrabalarına duyurulur Merhuma rahmet geride kalan yakınlarına Sabır baş sağlığı diliyoruz.
Ölüm Tarihi: 29–12–2006
*********************


Hiç yorum yok: