SON DAKİKA     

4 Oca 2011

Mevlüt Ozan Kimdir


                            OZAN MEVLÜT KİMDİR?

        Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesinde fakir bir ailenin çocuğu Olarak dünyaya geldim. Tüm güzelliklere hasret çocukluğum ve Gençliğim geçti Lakabımıza ozanlılar derler babam ozanlı İbrahim bende ozanlı mevlüt uzun uzadıya bir öz geçmiş yazıp vaktinizi işgal etmek istemiyorum. ALLAH’Ü tela yarattığı insanlara yardım eylesin. 1989 dan beri Almanya’da ikamet ediyorum hasretle doğduğum
       Gibi acılarla yaşıyorum. 1999 da ocak yayınlarında basılmış bir Kitabım var ön sözünü yazan değerli hocam Abdurrahim KARAKOÇ isim vermişti. SEVDA YAĞMURU. 2. Kitabıma Bahaettin KARAKOÇ Hocam önsöz yazdı. Ve isim verdi.  AŞKIN BÖYLESİ 2010 yılında yayımlandı. 3.Kitabıma yine Bahaettin KARAKOÇ Hocam önsözünü yazdığı. Kitabımın isim YÜREĞİMİN TINILARI 2011 Yılında lazer yayınlarında çıktı.
      Bu kadar Derde kedere rağmen İnşallah yeni kitaplarla buluşmak dileği ile. İnsanlık âlem’ine barış huzur mutluluk dileklerimle. Selam ve dua ile. Bu kadar Derde kedere rağmen İnşallah yeni kitaplarla buluşmak dileği ile. Bu şiirimde bildiğim kadarı ile işte Çağlayancerit. Tanıdığım bildiğim ve bilmediğim tüm Çağlayanceritlilere başarı sağlık ve mutluluk dileklerimle.

                                                                        Mevlüt OZAN


   

  

Hiç yorum yok: